Разом ми вистоїмо
та переможемо!

Бізнес Сек’юріті Груп – соціально відповідальна компанія, яка у своїй діяльності окрім дотримання всіх вимог законодавства, сповідує принципи активної громадянської позиції, спрямованої на підтримку багатьох гуманітарних та суспільних ініціатив.

Одним з основних напрямків такої діяльності компанії є підтримка українських війсковослужбовців. З цією метою в компанії були створені спеціальні логістичні процедури задля придбання та направлення в зону бойових дій необхідного обладнання та амуніції для наших захисників. Так, за 5 місяців від початку війни сума допомоги військовим вже перевищила 7 млн. грн. Робота в цьому напрямку буде продовжуватись до остаточної перемоги України.

Співробітники Бізнес Сек’юріті Груп є активними членами волонтерської спільноти та входять до низки відповідних груп – «НЕЗЛАМНІ», «TOLOKA», «Ірпінь – Волонтерський батальйон», «Б50 Волонтери», які об’єднують понад 5,5 тисяч осіб.

За цей час волонтери БСГ у містах-героях Ірпінь, Буча та Гостомель неодноразово допомагали у розбиранні завалів житлових будинків та прибудинкових територій, а також церкви у с. Романівка, приміщень Ірпіньскої школи №3 та податкового інституту, які були знищені окупантами.

Працюємо!
Тримаємось разом!
Перемога за нами!

Будемо раді вас бачити серед наших постійних клієнтів!